Круглий стіл «Трансформація роботи бібліотек у сучасних умовах»
Середа, 17 травня 2023 10:08

Трансформація роботи бібліотек

у сучасних умовах

16 травня 2023 року на базі Наукової бібліотеки Державного податкового університету відбувся круглий стіл на тему: «Трансформація роботи бібліотек у сучасних умовах».

Круглий стіл проведено за участі колективу Наукової бібліотеки ДПУ на чолі зі Світланою Цимбалюк, проректора з європейської інтеграції та цифрової трансформації ДПУ Андрія Болдова та співробітників бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка.

Мета заходу – обмін досвідом роботи бібліотек в умовах війни.

Світлана Цимбалюк, директор Наукової бібліотеки Державного податкового університету, тепло привітала всіх учасників круглого столу.

Вступні слова проректора з європейської інтеграції та цифрової трансформації Державного податкового університету Андрія Болдова налаштували присутніх на плідну співпрацю і обмін досвідом.

Світлана Канєвська, в.о. директора НБ ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка розповіла про особливості роботи бібліотекарів під час війни та пандемії. Вона підкреслила, що дистанційні прийоми роботи, опановані під час пандемії, стали в нагоді і у сьогоднішній воєнний час.

З доповіддю про діяльність бібліотеки ім. М. Максимовича протягом історії її існування та у воєнний період виступила Наталія Якуніна, завідувач науково-методичного відділу НБ ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка.

Директор Наукової бібліотеки Державного податкового університету Світлана Цимбалюк довела до відома колег інформацію про діяльність Наукової бібліотеки Державного податкового університету в післяокупаційний період.

Ольга Ковальчук, завідувач відділу обслуговування науковою літературою НБ ім. М. Максимовича КНУ
ім. Тараса Шевченка, поділилась конкретним досвідом у вирішенні рутинних завдань бібліотеки і запросила скористатись послугами міжбібліотечного абоненту.

Обговорення окремих питань викликали ряд жвавих дискусій між учасниками круглого столу.

На згадку про участь у круглому столі представники НБ ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка подарували 15 книжок за різною тематикою.

Дякуємо колегам за обмін досвідом та можливість спілкування!

У цей нелегкий для усіх час підтримка та співпраця надзвичайно важливі!

Разом до Перемоги!