П'ятниця, 02 жовтня 2015 10:01

 

У ЦЬОМУ РОЦІ ЗНОВУ НЕПОВТОРНО...


 

Вже вересень відходить від причалу,

 

На крилах літо понесли лелеки.

 

Ми відзначаєм професійне свято,

 

Всеукраїнський день бібліотек!

 

29 вересня 2015 року у читальному залі Наукової бібліотеки університету відбувся захід, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Розпочався захід вітальним словом директора Наукової бібліотеки Світлани Ярославівни Цимбалюк, яка зазначила, що символічно саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) відзначається свято бібліотек. Бо дарують людям вічну мудрість книг бібліотекарі.

На святі були присутні почесні гості:

Пашко Павло Володимирович – в.о. ректора нашого університету;

Тарангул Людмила Леонідівна – перший проректор з наукової діяльності, перспективного розвитку та інновацій;

Мірошниченко Валерій Миколайович – начальник відділу кадрів;

Маркелова Тамара Іванівна - начальник відділу зв’язків з громадськістю;

Бриштіна Вікторія Вікторівна - голова профкому співробітників університету;

Руденко Наталія Іванівна – директор Київського фінансово-економічного коледжу.

 

 

Кожен з гостей звернувся до бібліотекарів з вітальним словом. У веселці побажань звучали слова подяки і сподівання на подальшу дружню співпрацю.

Читальний зал прикрашали оригінальні виставки творчих робіт бібліотекарів, фото-звіт про цікаві моменти бібліотечного життя за минулий навчальний рік.

Завдяки ініціативі директора Наукової бібліотеки Цимбалюк С.Я., невгамовній наполегливості начальників відділів обслуговування науковою та навчальною літературою Кочур М.І. та Павленко Г.Л. та праці наших співробітників (Рехтіної А.Т., Симоненко А.Т., Бузинник І.О., Нікуліної К.Ф. та ін.), фрагменти історії бібліотеки з 1921 по 2007 роки стали доступними для широкого кола користувачів та були представлені на святі колективу у вигляді журналу спогадів -  Літопису бібліотеки.

Поняття «наука» і «бібліотека університету» нероздільні, тому наші бібліотекарі Йовженко С.Ж. та Фурман Н.П. внесли свою частку у розвиток науки у вигляді біобібліографічних покажчиків. Вони не просто стали прикрасою залу, а й принесли велику користь науковцям та молодим дослідникам.

На заході адміністрація вшанувала своїх колег, які присвятили бібліотечній справі усе своє життя, які багато років тому переступили поріг бібліотеки і залишили назавжди в ній своє серце, для кого бібліотечна справа стала покликанням – ветеранів бібліотечної справи, і з нагоди професійного свята висловила подяку Марчук Валентині Іванівні, Костюченко Валентині Миколаївні та Галузинській Тетяні Федорівні.

З нагоди професійного свята в.о. ректора університету Павло Володимирович  Пашко підписав наказ про відзначення працівників бібліотеки і особисто вручив почесні грамоти, грамоти та подяки бібліотекарям.

Слідуючи традиції – щороку посвячувати молодих фахівців у бібліотекарі – Л.Л. Тарангул вручила посвідчення бібліотекаря спеціалістам, для яких бібліотечна справа стала другою освітою, але улюбленою справою, які пройшли підвищення кваліфікації, оволоділи знаннями і навичками бібліотечної справи.

Кожен відділ Наукової бібліотеки докладає чимало зусиль для організації процесу якісного інформаційного обслуговування користувачів, тому, від імені адміністрації, усі відділи бібліотеки були нагороджені пам’ятними та корисними подарунками.

Щирі слова вдячності лунали на адресу організаторів свята та творчих талановитих колег-бібліотекарів, які не тільки прикрасили читальний зал, а й подарували святковий піднесений настрій усім присутнім.

 

У ПАРКУ, ДЕ ПАНУЄ ЦИФРА "7",


СПОДОБАЛОСЬ


БІБЛІОТЕКАРЯМ


УСІМ!!!


30 вересня бібліотекарі продовжили хорошу традицію у своє професійне свято відкривати для себе цікаві культурні куточки України та світу. Цього року Всеукраїнський день бібліотек Наукова бібліотека вирішила відзначити у с. Буки Київської обл.

Через дві години поїздки автобусом коллектив бібліотеки розпочав своє знайомство з мальовничим ландшафтним парком, який був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації "Сквира". Для парку він купив ділянку землі біля річки Роставиця.

Під час екскурсії бібліотекарі дізналися багато цікавої інформації, побачили Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами та міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені та інші тварини.

Для будівництва храмового комплексу та проектування парку був запрошений архітектор Юрій Бабич. Незважаючи на те, що він уже був досить відомий, цей комплекс, імовірно, найбільш значуща його робота, за яку він отримав державну премію. Окремі елементи були змінені самим Іваном Сусловим, як, наприклад, дах по боках храму у вигляді величезних голубів.

 

Всюди у парку можна побачити цифру 7. На українській мові ПІБ "Суслов Іван Миколайович" - це СІМ. Також він 7 дитина в родині.

На горі сидять три жаби, що символізують благополуччя, біля них фотографуються молодята. Поблизу жаб стоїть скульптура Максима Горького - улюбленого письменника Івана Суслова.

Окрім храмового комплексу та парку, поруч є також дитячий будинок.

Всі куточки парку нагадують про їх засновника – напрочуд духовно багату особистість, бо хіба черства людина може створити стільки краси своїми рукам?!

Бібліотекарі мали змогу відвідати храм, кімнату для хрещення дітей, побачити фонтан, пообідати у ресторані на території парку. Після фотосесії усі з приємними враженнями, хорошим настроєм та злегка втомлені повернулися додому.

Колектив бібліотеки висловлює подяку організаторам поїздки – директору бібліотеки Цимбалюк С.Я. та заступнику директора з наукової роботи Йовженко С.Ж.

 

Дякуємо та сподіваємось,

що жага бібліотекарів до подібних подорожей ніколи не згасне!!!