Середа, 20 травня 2015 14:03

Поки війни не стануть уроками – буде кожна війна не остання!

 

15 квітня 2015 року завершуючи цикл заходів університету присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни у Науковій бібліотеці відбулася творча зустріч з Аркадієм Степановичем Музичуком - поетом, публіцистом, кіносценаристом, заслуженим журналістом України.

На зустрічі відбулося знайомство з ліричною поезією автора, зокрема, збіркою «Солодка рана». Аркадій Степанович представив вірші різних років видання: «На якорі душі», «Ой, під куполом» і «Олігарх у пеклі».

Автор народився 17 листопада 1942 року у Польщі (с. Пасіка Грубешівського повіту, Любленського воєводства). Після насильницької депортації у 1944 році сім'я спочатку опинилася у Дніпропетровській області, а у 1946 р. осіла на Рівненщині (с. Глинськ, Здолбунівський район). Там він закінчив середню школу і розпочав у 1959 році свою журналістську кар'єру. Потім була служба в армії, навчання у Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка на факультеті журналістики.

Журналістська і письменницька доля складалася по різному. Аркадій Музичук працював коментатором Українського телебачення («Актуальна камера»), головним редактором студії «Укртелефільм», директором телестудії «Вежа», головним редактором всеукраїнських газет і журналів і т. д. Він автор ряду поетичних книг, документальних фільмів, гостросюжетних публіцистичних творів.

На захід завітали шанувальники поезії: викладачі та студенти університету, фахівці наукової бібліотеки, гості.

У рамках заходу працівники Наукової бібліотеки представили до уваги колег та гостей фотоекспозицію до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни «Онукам – подвиги дідів в житті слугують прикладом величним».

 

Дякуємо гостям та організаторам заходу за цікаву насичену зустріч, зокрема, курсантам та студентам: Сергію Губенку, Ярославу Четиркіну, Катерині Карповій (ФПМ), Ірині Тимощук (навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту), Ганни Воробей (навчально-науковий інститут фінансів та банківської справи); працівникам Наукової бібліотеки: І.О. Бузинник, М.І. Кочур, А.Т. Симоненко, К.Ф. Нікуліній.

Світлини заходу:

золотая линеечка